Slider

هتل پرستیژ اصفهان

اطلاعات بیشتر
Slider

هتل پرستیژ اصفهان

اطلاعات بیشتر
Slider

هتل پرستیژ اصفهان

تماس با ما
About
About

درباره ما

چرا ما را انتخاب کنید؟

هتل ۵ ستاره پرستیژلند ایران با رعایت تمام معیارهای بین المللی یک هتل ۷ ستاره به متراژ تقرییی 62500 متر مربع است. این هتل شامل ۲۹۰ اتاق استاندارد، اتاق مخصوص معلولین و ۳۴ سوییت مختلف (junior، executive، presidential و سوییت مخصوص عروس و داماد) با طراحی منحصر به فرد است. همچنین در این هتل 20 اتاق مخصوص سران کشور های دیگر طراحی شده که در طبقات ۱۵ تا ۱۹ هتل واقع شده است.
هتل پرستیژ دارای بام سبز با طراحی خاص مشرف به آب نمای اصلی هتل است. آب نمایی به متراژ 1000متر مربع که در طبقه اول هتل قرار دارد.
هتل پرستیژلند مجهز به سیستم هوشمند آلمانی و معماری آن برگرفته از معماری سنتی و مدرن است. بدین صورت که با الهام از برج کبوتر به عنوان سمبل اصفهان در ورودی اصلی هتل، تلفیق معماری مدرن و سنتی را نمایان کرده است.

اطلاعات بیشتر
امکانات هتل
سالن مجلس

فضای رویایی خود را در سالن مجالس ما با ظرفیت 1000 نفر ایجاد کنید.

باشگاه ورزشی و استخر

از تمرین در یکی از دو ورزشگاه کاملاً پیشرفته ما لذت ببرید ، سپس در سونا ریلکس کنید یا در استخر سرپوشیده بدن خود را خنک کنید.

رستوران ها

کافه لوژ در لابی هتل واقع است، یک غذاخوری 24 ساعته با سرو غذاهای محلی و قاره ای و دو رستوران 5 ستاره در طبقه 20 با منظره چشم انداز اصفهان نیز در خدمت میهمانان هتل می باشد.

سالن کنفرانس

4 اتاق کنفرانس با فضاهای زیبا و ایده آل برای جلسات لوکس تجاری و اجتماعات .

ماساژ

اسپای هتل با ارائه لوکس از خدمات ، دارای 8 اتاق درمان ، اتاق های استراحت و اتاق های بخار است. درمان شما می تواند با توجه به اهداف شخصی و سلامتی شما تنظیم شود.

بیزینس لانژ

مکانی خاص با چشم اندازهای خیره کننده که صرفاً پذیرای مهمانان اجرایی و ریاست جمهوری است. این یک فضای خصوصی برای استراحت و معاشرت مهمانان فراهم می کند در حالی که از انبوه مزایای منحصر به فرد لذت می برید

اطلاعات بیشتر

گالری تصاویر

-->